Tuning, chiptuning, urtuning    Tuning, chiptuning, urtuning    Tuning, chiptuning, urtuning

Nově OBD - Tuning

- pro většinu vozidel od r.v.2001 nabízíme optimalizaci přes diagnostickou zásuvku bez zásahu do řídící jednotky.

Nově komplexní diagnostický systém

- pro téměř všechny typy vozidel pro diagnostiku řídících jednotek (ř.j.)

- také pro systémy CAN-BUS

- umožňuje podle úrovně diagnostiky ve vozidle testovat většinu systémů

- možno kombinovat s vícekanálovým osciloskopem s pamětí,emisním analyzátorem/kouřoměrem a dalšími moduly

- další informace na naši INFOLINE +420602813114 nebo na urtuning@telecom.cz

Moderní elektronické řídící jednotky

Většina moderních automobilů používá k řízení motoru počítač, tzv. elektronickou řídící jednotku. Optimalizaci parametrů uložených v paměti tohoto počítače lze dosáhnout okamžité úspory paliva a především nárůstu výkonu a točivého momentu. Optimalizace je v zásadě možná pro všechny typy automobilů s elektronickou řídící jednotkou.

Chiptuning - optimalizace ř.j. nabízí následující parametry:

Přídavné řídící jednotky

Přídavné řídící jednotky určené pro dieselové a turbodieselové motory a většina úprav sériových řídících jednotek jsou schváleny německou zkušebnou TUV Automotiv Gmbh podle platných norem Evropské unie. Přírůstky výkonu u úprav nepřeplňovaných benzínových motorů jsou většinou v toleranci do 5% dané výrobcem. Přírůstky výkonu přeplňovaných motorů jsou vždy do 20% přírůstku výkonu, tudíž nemohou být chápány jako přestavba vozidla. Ve smyslu našich obecných prodejních a dodacích podmínek poskytujeme na tuto úpravu záruku 1 rok. Chiptuning je v západní Evropě již několik let běžný a jeho výhod využívají statisíce motoristů. Řídící čipy dodávané renomovaným německým partnerem jsou špičkové kvality s prakticky neomezenou životností.

Instalace čipu

Chiptuning zvýší výkon a pružnost motoru Vašeho vozu bez zásahu do mechanických částí, nedává si však za cíl zvýšit výkon motoru na úkor životnosti, nýbrž optimalizovat průběh výkonu a točivého momentu v celém rozsahu používaných otáček, zlepšit pružnost a celkové užitné vlastnosti motoru v rámci daných možností. Zachována zůstává i možnost kdykoliv přejít na režím původního čipu, který Vám bude vrácen, jednoduchým vložením do nově instalované patice případně jednoduchým vyjmutím přídavné řídící jednotky bez jakýkoliv stop či následků. Přídavná ŘJ je navíc universální, takže je možné její použití pro všechny vozy jedné typové řady (např. Octavia 1.9 SDI/TDI/TDI a dokonce i pro řadu A3/Golf4/Toledo2 se stejným nastavením).

Máte-li o zvýšení výkonu Vašeho vozu zájem, případně chcete-li vědět o této úpravě více, volejte prosím naší INFOLINE +420602813114 Po-Pá 8-18 hod. Úpravy montáží přídavné řídící jednotky trvají do 30 minut. Úpravy sériových řídících jednotek se provádí ve většině případů výměnným způsobem do 60 minut či ve vyjímečných případech úpravou do 1 dne. V těchto vyjímečných případech si technik z Vašeho vozu zjistí údaje nutné pro naprogramování výkonnějšího řídícího čipu a vyjme řídící jednotku. Po naprogramování nového čipu bude provedena instalace patice a výměna čipu v řídící jednotce (do 1 dne, po dohodnutí vhodného termínu předem možno zkrátit i na několik hodin). Úprava může být provedena i přímo u Vás či ve Vašem okolí.