Aktuality a akce Ceníky načich úprav O chiptuningu Nejčastějąí dotazy Objednávka Kontaktujte nás Naąi partneři Historie firmy Galerie upravených vozů
Novinky Ceníky načich úprav Nejčastější dotazy Objednávka Kontaktujte nás Naměřené výkonové charakteristiky

     


SM 19/2005
SM 07/2005
SM 03/2005
SM 49/2004
SM 21/2004
SM 49/1997

CARAUTO 17/2005
CARAUTO 35/2005

AUTO7 25/2004

AUTOTIP 08/2005
AUTOTIP 14/2005

SPEED 05/2005

Aktualizováno
24.5.2006

[CNW:Counter]

Zvyšováním výkonu motorů pomocí elektroniky se zabýváme již od roku 1996. Za tu dobu jsme upravili mnoho tisíc vozů a motorů. V naší firmě máte vždy více možností elektronického zvýšení výkonu motoru. Již několik let disponujeme vždy nejmodernějšími vývojovými prostředky. Snažíme se především o maximální spolehlivost, bezproblémovost a životnost našich úprav. Ke každé úpravě dostanete graf výkonu před a po úpravě ZDARMA. Stejně tak zdarma je případné vrácení do původního stavu například při prodeji vozidla, nebude-li si nový majitel úpravu přát, u přídavných jednotek je možná i instalace do jiného vozu včetně přehrání softwaru v přídavné řídící jednotce (zaplatíte pouze reinstalaci). Náš sortiment:

1) Softwarové modifikace

a) Používání pouze osvědčených a dlouhodobě testovaných softwarů

Naše desetileté zkušenosti s vývojem a aplikací softwarů Vám dává záruku spolehlivosti a jistoty.

b) OBD řešení

U většiny vozidel modelového roku 2001 – 2006 se používá pro čtení a zápis nejmodernější OBD řešení – nahrání softwaru přes diagnostickou zásuvku bez rozebrání čehokoliv (hardwarová pečeť). UPOZORŇENÍ: u vozidel jako např.: BMW nebo např. Mercedes-Benz může být při návštěvě servisu přehrán software za originální bez náhrady – běžná praxe např. při výměnách snímače množství nasávaného vzduchu. Stejně tak může být u vozidel s řídící jednotkou EDC16 detekován zásah což má za následek ztrátu záruky – softwarová pečeť. Toto se však týká pouze nejnovějších vozidel od modelového roku 2005 a novějších.

2) Digitální přídavné řídící jednotky

Nejnovější programovatelná zařízení která Vám umožní bez rizika ztráty záruky zvýšit výkon Vašeho vozu. Perfektní řešení především pro dražší vozidla v záruce. Znovu upozorňujeme: opět podobně jako mezi softwarovými modifikacemi se mezi přídavnými řídícími jednotkami vyskytují obrovské rozdíly a to i u jednotek relativně renomovaných značek. Některé pouze zvednou programovatelně tlak v systému common-rail o řádově desítky procent což má fatální vliv na životnost drahých vstřikovacích systémů. Opět je při výběru na místě opatrnost. U nás máte záruku dlouhého výběru dodavatelů a jejich kompetence. Většina námi nabízených úprav má homologace TUV a certifikaci ISO 9000.